..::Iranian Truss Structures Simulation Association::..::انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران ::..
تبريك !!! و نظرات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ..::Iranian Truss Structures Simulation Association::..::انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران ::.. (http://itssa.ir/forum)
+-- انجمن: سایر بخش ها (http://itssa.ir/forum/forumdisplay.php?fid=55)
+--- انجمن: بحث آزاد (http://itssa.ir/forum/forumdisplay.php?fid=56)
+--- موضوع: تبريك !!! و نظرات (/showthread.php?tid=8)

صفحه‌ها: 1 2

تبريك !!! و نظرات - امير رضا حدادي - 08-17-2011

بسمه تعالي ...

سلام خدمت همه دوستان ...
از اينكه يك مجموعه ديگه هم به جمع مجموعه هاي شبيه سازي سازه يا سازه هاي ماكاروني اضافه شد خوشحالم و اميدوارم بتونه به هدف هاي كه به دنبالش هست برسه
همينجا به تمامي دوستان بنيانگذار و جناب مهندس قاسمپور كه مسئوليتي را به دوش گرفتند تبريك . و تشكر مي كنم

------------
اميدوارم مجموعه مورد نظر هر چه سريعتر برنامه هاي خودشان آغاز كنند و مشخص شوند كه هدف از راه اندازي اين مجموعه چيست و قوانين فعاليتي آن به چه شكل هست
--------
شاد باشيد
به اميد خدا...

RE: تبريك !!! و نظرات - علی رنود - 08-17-2011

سلام خدمت همه عزیزان گفتم بهتر باشه که من هم همچون مهندس حدادی عزیز اول از همه رسما تبریک بگم و بعد سایر پست هامو ارسال کنم
ایجاد این انجمن جدید رو بعد از تلاش های طاقت فرسای دوستان جدا از صمیم قلب تبریک میگم و انشالله در این انجمن بتونیم به اهدافی که مصرانه پیگیرش بودیم برسیم
یا حق

RE: تبريك !!! و نظرات - رسول عليزاده - 08-17-2011

سلام
خيلي ممنون از لطف دوستانمون
انشاله به زودي اهداف سايت رو براي عموم اعلام خواهد شد
در كل اصليترين دغدغه اينه كه اين مسابقات حالتي رسمي و مورد حمايت ادارات زيربط قرار بگيره (مثل مسابقات ربوكاپ و بتن)

RE: تبريك !!! و نظرات - علیرضا جاودانیان - 08-19-2011

سلام به همه دوستان
اولا تبریک میگم به همه مخصوصا به جناب قاسم پور و حمید نظری عزیز که در یک محیط با اینده مشخص دوباره بچه ها رو دور هم جمع کردن . امیدوارم به تمام اهداف مد نظرمون در این سایت برسیم . ممنون و متشکر از همه .

RE: تبريك !!! و نظرات - علی اعتضاد - 08-19-2011

سلام

به دوستان عزیز، سعید قاسم پور، مسعود شفقی و حمیدرضا نظری بابت زحماتشون تبریک و خسته نباشید عرض میکنم.

پیروز و سربلند باشید.
یا علی ...

RE: تبريك !!! و نظرات - مسعود شفقی - 08-19-2011

بسیار سپاسگزار هستیم از تمامی دوستان

امیدوار هستیم که با حمایت و پشتیبانی علمی، فنی و تجربی شما دوستان و عزیزان گامی هر چند ناچیز در دریای پر عظمت سازه های ماکارونی و مباحث مختلف برداشته باشیم.

RE: تبريك !!! و نظرات - رحيم باقري - 08-20-2011

من هم به نوبه خودم تشكيل اين انجمن رو به همه عزيزان به خصوص استاد عزيزم مهندس قاسمپور تبريك ميگم انشاالله كه فضاي خوبي براي تبادل اطلاعات و اطلاع رساني باشه

RE: تبريك !!! و نظرات - مهناز هارونی - 08-20-2011

مگذار که یاد مرا طعم تلخ این حقیقت ببرد/این حقیقت است که از دل برود هر انکه از دیده برفت.
تشکیل انجمن جدید روتبریک میگم به همه اونهایی که این مسابقات واسشون اهمیت داره امیدوارم که همه به اون موفقیتی که انتظارشو دارن برسن وهمه اونایی که دلمون واسشون تنگ شده دوباره ببینیمشون.ممنون اقای قاسم پور و خسته نباشید اقای نظری.

RE: تبريك !!! و نظرات - سعید قاسم پور - 09-10-2011

با سلام و عرض ادب خدمت تك تك عزيزان
همانطور كه مطلع هستيد، سايت در محوريت شبيه سازه هاي خرپايي فعاليت مي كنه و سعي خواهيم كرد در هر سه رشته، سازه هاي فولادي، چوبي و ماكاروني، بحث و اطلاع رساني كنيم و از مطالب و مقالات و آموزش هاي اساتيد بنام كشور عزيزمان ايران استفاده مفيد بكنيم.
از ابراز لطف تك تك عزيزان بسيار تشكر ميكنم و از زحمات شبانه روزي دوست خوبم جناب مهندس حميدرضا نظري جهت همكاري با سايت بسيار سپاسگذارم.
از جناب مهندس مسعود شفقي عزيز هم كه به عنوان مشاور عالي سايت، افتخار همكاري باهاشون داريم، بابت نقطه نظرات راهبردي شون تشكر ميكنم.
و در نهايت تشكيل اين مجموعه مهندسي و تخصصي رو به همه فعالان در اين عرصه، بخصوص اعضاي محترم شوراي راهبردي و كميته اساتيد (كه سرمايه هاي اصلي ما هستند)، تبريك عرض مي كنم.
اميدوارم بتوانيم با ارائه كار هاي نو و بكر و همچنين تلاش جهت ثبت نمودن اين انجمن مجازي بصورت رسمي، به اين واقعيت مهم جامه عمل بپوشانيم.
يا علي

RE: تبريك !!! و نظرات - علی ابراهیمی - 09-20-2011

سلام .
تبریک مرا هم پذیرا باشین.