..::Iranian Truss Structures Simulation Association::..::انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران ::..
عید سعید فطر مبارک! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ..::Iranian Truss Structures Simulation Association::..::انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران ::.. (http://itssa.ir/forum)
+-- انجمن: سایر بخش ها (http://itssa.ir/forum/forumdisplay.php?fid=55)
+--- انجمن: بحث آزاد (http://itssa.ir/forum/forumdisplay.php?fid=56)
+--- موضوع: عید سعید فطر مبارک! (/showthread.php?tid=61)

صفحه‌ها: 1 2

عید سعید فطر مبارک! - علی رنود - 08-30-2011

سلام
پیشاپیش فرارسیدن عید سعید فطر رو به همه کاربران و اساتید سایت تبریک میگم!عبادات همگی قبول باشه و به امید خدا هزاران سال زنده باشید و در دوران ظهور امام زمان(عج)حظور داشته باشید و طعم خوش زندگی شرافتمندانه رو بچشید!!!
از دوستان تقاضا دارم هرکی میاد اگه نظر داد یک خاطره هم از سازه سازی یا هر جای دیگه که دوس داره بگه که یک مقدار جنبه خنده هم داشته باشه! حالا خاطره نشد میشه جک هم بگید ولی با رعایت حقوق قومیتی و نژادی!
خوب از خودم شروع میکنم با یک خاطره کوتاه
قبل از مسابقات دانشگاه آزاد گرگان خودم و یکی از دوستام کنار هم راه میرفتیم(هم تیمی من در مسابقات بود)دوستم به من گفت خودمونیم خیلی گنده ایا!(لازم به ذکره بگم قد من 182 و وزنم 98.5 پس حدود16کیلو اضافه دارم)بعد از حرفش گفتم مثلا تو خیلی خوبی؟!گفت آره نگا اندام!یک نگاه بهش کردم گفتم وایسا!براندازش کردم و سر تکون دادم به نشونه تاسف بعد پاهاشو نگاه کردم گفتمش درسته راست قامتی ولی پاهات خیلی لاغر و ضعیفه دیدم خندید و گفت مگه میخوای منو بارگذاری کنی که میگی لاغر و ضعیفی!!!
امیدوارم خاطره خنده داری باشه(ما که خیلی خندیدیم چون اون موقع خیلی تو فاز طراحی بودیم)
منتظر نظرات شاد شما عزیزان هستم
خدایا!ظهورشو نزدیک تر کن حتی اگه قراره من تو دولتش محکوم بشم
خدایا!خودت میگی خواسته هاتونو من میدونم ولی دوست دارم به زبون بیارید خدایا!به زبون میارم:خسته شدم بس که روزها برایم چون شب و شبها برایم تلخ است زیرا که روزها بی عدالتی را میبینم و شب ها میترسم که دیگر بیدار نشوم...
اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و جعلنا من خیر اعوانه و انصاره و من المستشهدین بین یدیه
ترجمه:خداوندا در ظهور حجتت تعجیل بفرما و او را سلامت بدار و پیروزی را زودتر نصیبش بگردان و ما را از بهترین یارانش و از شهیدان بین دستانش قرار بده
آمین یا رب العالمین
یا حق

RE: عید سعید فطر مبارک! - علی رنود - 08-30-2011

سلام مهندس راندمانش قابل ارتقاست ولی فعلا راندمانش 800!!!ساق پام دو رشته کار شده گره هاشم مفصلی اطراف دو رشته هم ماهیچه کار شده تا فشار بیشتری تحمل کنه!!!حالا یک جک بگو ملت بخندن یا یک عکس قشنگ بذار فردا عیده هاااااا مهندس بجنب

RE: عید سعید فطر مبارک! - رسول عليزاده - 08-30-2011

سلام
منم به نوبه خودم پيشاپيش عيد فطر رو به همه برادران و خواهران مسلمانمون در سراسر كره خاكي تبريك ميگم

در مورد راندمان زدن پاهاتون بايد بگم كه جناب رنود اصلا به درد سازه راندماني نميخوره چون همونطور كه گفت 16 كيلو اضافه وزن داره و اصلا به صرفه نيست پس خودتو نگه دار برا سازه سنگين. مشهد وصلت ميكنيم به جك ببنيم ميتونيم باهات ركورد جهاني رو بشكنيم
اما رفيقت اونطور كه من ديدم به درد راندماني ميخوره البته بايد اونطور كه تو ميگي رو تكيه گاهش (پاهاشو ميگم) يكم كار كني تا كم نياره
البته مهندس شوخي بودن ها جدي نگيري دور هم يكم مزاح كرديم
در مورد موضوع خنده دار هر چقدر زور زدم نتونستم چيزي در بيارم
يه جك
به يه يارو ميگن هويج واسه چشم خوبه برميداره هويج رو ميكنه توي چشمش

RE: عید سعید فطر مبارک! - محمد رضا شارعی - 08-30-2011

منم پیشاپیش این عید خجسته رو به همه دوستان تبریک میگم.
مهندس شما باید گرایش ازاد شرکت کنی تا مقام بیاری چون اونجا وزن ملاک نیست.

سلام خدمت دوستانی که لطف دارن به این تاپیک
جک جناب رضایی باحال بود ولی کاش مردن نداشت جک جناب علیزاده هم باحال بود خداییش
حالا یک جک از طرف من
سه نفر از سه شهر مختلف بودن که به ترتیب مقدار خالی بندیشون زیاد میشد
اولی:نا یک سگ داریم وقتی میخواد بیاد خونه در میزنه تا درو براش باز کنیم!!!
دومی:ما یک سگ هر وقت میخواد بیاد خونه با موبایلش زنگ میزنه میگه در و باز کنید من دارم میام!!!
سومی:ای بابا مگه سگهای شما کلید در خونه رو ندارن!!!
یکی دیگه
آبادانیه میره پوستر فروشی میگه(( داداش عکس منو داری؟!!!پوستر فروشی میگه نه آبادانیه:آها پس تو هم تمووم کردی؟!!!)

مهندس خداوکیلی عجب داستان باحالی بود آخرت داستان بود واقعا خیلی خیلی خدنیدم چقدر نویسنده اش آدم ریزبینی بود خیلی داستان توپی بود

RE: عید سعید فطر مبارک! - سعید قاسم پور - 08-31-2011

با سلام
بعد از یک ماه بندگی و عبادت، بعد از یک ماه تلاش برای تذکیه و پاکی روح، بعد از یک ماه جنگ با نفس اماره، بعد از یک ماه سراسر روحانیت، بعد از یک ماه میهمانی در محضر خدا، متاسفانه باید بمدت یک سال با این ماه خدا خداحافظی کنیم. چقدر دلمان برایش تنگ میشود!
عید فطر، عید بزرگ جهان اسلام رو ابتدا به محضر بقیه الله اعظم رو حی فذاه و سپس به تمام کاربران و دوستان صمیمی خودم در سایت تبریک میگم و امیدوارم بتوانیم با روحیه ای که از این ماه کسب نموده ایم، در جهت خدمت به جامعه قدم برداریم .
از خدا میخوام که ظهور آخرین ذخیره خودش، امام زمان (عج) رو در این عید به عنوان هدیه برامون عطا کنه. آمین

عید همگی مبارک

RE: عید سعید فطر مبارک! - رحيم باقري - 08-31-2011

سلام
ما حال نداريم سه شنبه پست بديم بعد بگن چهارشنبه عيده چهارشنبه هم بگن پنج شنبه عيده آخرش بفمهميم دوشنبه عيد بوده همينه كه هست از همين امروز عيدتون مباركTongueBig GrinCool

RE: عید سعید فطر مبارک! - مهناز هارونی - 09-03-2011

باعرض سلام خدمت دوستان....مبارک باشه بر همگی...
امیدوارم که تونسته باشیم حداکثر استفاده رو از این ماه پر فیض وبرکت برده باشیم.
چه زود گذشت....!!!مثل برق وباد...عمر ما م همینطور میگذره و ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!!!
راستی جدای از خاطره ها در این ماهی که بر ما گذشت چقدر تغییر کردیم؟چقدر به خودمون وکارهامون فکر کردیم؟
حدای ناکرده که جزو مصادیق" اتامرو الناس بالبر وتنسون انفسکم"بوده باشیم؟البته خود حقیرم رو عرض میکنم.........وگرنه دوستان که الحمدالله موفق وسربلند بوده وهستند!!
بگذریم انشاءلله که همگی به میزان لیاقتمون با دست پر از این ماه خدا خداحافظی کرده باشیم.

RE: عید سعید فطر مبارک! - سعید قاسم پور - 08-10-2013

با عرض سلام و احترام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات کاربران عزیز

[تصویر:  ?di=3137606164714]

عید فطر؛ عید پایان یافتن رمضان نیست. عید برآمدن انسانی نو از خاکسترهای خویشتن خویش است. چونان ققنوس که از خاکستر خویش دوباره متولد میشود.

اگر در عید فطر درنیابیم که از نو متولد شده ایم؛ اگر تازگی را در روح خود احساس نکنیم؛ عید فطر، عید ما نیست ، ضمن آرزوی قبولی عبادت و بندگی حلول ماه شوال ، عید سعید فطر را به شما سروران گرامی تبریک و تهنیت عرض می نمائیم.

توفیق و سلامتی شما را همواره آرزومندم.