..::Iranian Truss Structures Simulation Association::..::انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران ::..
انتقادات و پیشنهادات نسبت به رویکرد سایت - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ..::Iranian Truss Structures Simulation Association::..::انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران ::.. (http://itssa.ir/forum)
+-- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://itssa.ir/forum/forumdisplay.php?fid=52)
+--- انجمن: ارتباط مستقیم با مدیر کل سایت (http://itssa.ir/forum/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: انتقادات و پیشنهادات نسبت به رویکرد سایت (/showthread.php?tid=57)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5


انتقادات و پیشنهادات نسبت به رویکرد سایت - سعید قاسم پور - 08-27-2011

با عرض سلام و ادب حضور تمام کاربران عزیز

خواستم بدین وسیله راه انتقاد و پیشنهاد نسبت به نحوه عملکرد و رویکرد سایت رو برای دوستان عزیز باز کنم لذا معتقدم هر نوع نقد و پیشنهاد سازنده ما را در جهت نیل به سیاستگذاری های سایت و اهداف از پیش تعیین شده یاری خواهد کرد.
از طرفی معتقدم این سایت متعلق به شخص خاصی نیست و در اصل، متعلق به کاربران فعال سایت هستش لذا هرگونه انتقاد و پیشنهاد سازنده ما را در جهت خدمت رسانی به کاربران یاری خواهد کرد.
مصرانه شنوای مطالب مفید شما عزیزان هستیم.

یا علی مدد


RE: انتقادات و پیشنهادات نسبت به رویکرد سایت - امير رضا حدادي - 08-28-2011

يكبار ديگه ممنون جناب قاسمپور كه فعاليت و دغدغه شما نشون از علاقمندي شما به هرگونه فعاليتي در زمينه پيشرفت علمي داره و اميدوارم موفق باشيد
خب چيزي كه فكر مي كنم هم براي من مهمه و هم براي خيلي ديگه از دوستان مشخص شدن حيطه فعاليت ها و اهداف و قوايين اون مجموعه هست كه قرار كاري درونش صورت بگيره
مطمئن هستم كه جناب مهندس قاسمپور اهداف و چشم انداز هاي دارند كه براي رسيدن به اون ها تالاش مي كنند بنظرم لازم باشه تا اين چشم اندازه ها بشكل مشص و مكتوب ذكر بشه تا در صورت امكان اگه بنده نوعي آنچه درتوانم باشه به دوستان براي رسيدن به اين هدف كمك كنم در همين راستا وجود يك قانون مشخص و تدوين شده هم لازمه كه همه در راستا همين قوانيين فعاليت داشته و گوشه از كار را بگيرند
وجود و استفاده از چهره هاي نامي و معروف در اين عرصه حركت خوبي بود كه بلاخره استارتش زده شد و اميدوارم بشه گام هاي بعدي هم برداشته بشه و همه ما براي رسيدند به اونچيزي كه بعنوان هدف هست با هم همكاري داشته باشيم نه اينكه بخوايم علايق شخصي و منافع شخصي خود را دخيل كرده و تنها خود پيگير باشيم

شاد باشيد
به اميد خدا ...


RE: انتقادات و پیشنهادات نسبت به رویکرد سایت - سعید قاسم پور - 08-31-2011

با سلام خدمت دوست عزیزم جناب حدادی
ازتون بابت اینکه همیشه در نقد های دلسوزانه پیش قدم هستید بسیار ممنونم و امیدوارم حضور دوستانی مثل جنابعالی در این سایت منجربه سریع تر شدن حرکت سایت بسوی اهداف علمی در نظر گرفته شده باشد. و ازتون بابت اینکه یه مقدار دیر پاسخ تونو میدم، عذر میخوام.(درگیر کارای سایتم)
آنچه که در چشم انداز آینده مجموعه سایت دنبال خواهد کرد بصورت جزء در سیاست گذاری سایت خواهد آمد ولی در حالت کلی و برای اینکه پاسخی به سئوال شما داده باشم،خدمتتون عرض میکنم:
حدود هشت سال هستش که در ایران بحث شبیه سازی سازه با مصالحی مثل چوب، ماکارونی، کاغذ و حتی فولاد شروع شده است و در همه این سال ها زحمات و تلاش های زیادی از سوی تمام دانشگاه های کشور کشیده شده است، دانشگاه های بزرگی مثل امیرکبیر، صنعتی اصفهان، فردوسی مشهد، سراسری زنجان،دانشگاه تهران و... در سال های اخیر از دانشگاه هایی بودند که به این زمینه پرداخته اند که در اینجا جا داره از زحمات تمامی مسئولین این دانشگاه ها تشکر کنم. در حال حاضر جمعیت دانشجویی و علاقمند به رشته شبیه سازی سازه بگونه ای است که نیاز به برنامه ریزی و هدفگذاری و سازمان دهی این رشته در دانشگاه ها می باشد. همانطور که مستحضرید، اشخاص و اساتید بزرگی با بحال دعوت ما رو جهت حضور در سایت قبول کردند و جالب اینجاست برخی از این بزرگان ما رو برای این تصمیم و حرکت، بسیار تشویق نمودند لذا دلخوشی و امید بنده و تیم itssa بعد از خدا و امام زمان روحی فداه، متوجه این عزیزان هستش و امیدواریم که با حمایت اساتید بزرگ ایران در آینده ای نزدیک ، "انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران" رو ثبت و تاسیس نماییم. البته برای این مهم، تنها من و کسانی که در حال حاضر با بنده همراه هستند، نمی توانیم این کار بزرگ رو انجام بدیم و بی شک همانطور که از اسم سایت مشخص است، این سایت و مجموعه، متعلق به تمام دانشجویان و فعالان از سراسر میهن عزیزمان ایران هستش و انتظار داریم از سراسر ایران، فریاد تمام فعالان در این عرضه با ما هم صدا شود و در چند ماه آینده شاهد عملی شدن این انجمن باشیم.
در حال حاضر حرکت قافله مسابقات و فعالیت های رشته شبیه سازی سازه در ایران سوی ناکجا آباد پیش می رود و متاسفانه دید و نگاه برخی اساتید به این رشته علمی نیست و بنظر من حق هم دارند زیرا گخود کرده را تدبیر نیست!" باید بتوانیم تا چند ماه آینده این نگاه رو عوض کنیم. بی شک کار مهندسی نشد ندارد باید بتوانیم انجام دهیم.
بدون شک بعد از تاسیس انجمن بدلیل رسمیت یافتن این فضای مجازی، برنامه ها و کارهای بزرگی می توان انجام داد . قبل از شروع این حرکت، تمام تلاشم رو انجام داده ام تا اهداف تعیین شده بسیار حساب شده، عملی و دست یابی به آنها میسر باشد. و اشتباهات گذشته در سایر محیط ها تکرار نگردد.
در طراحی نقشه مسیرمان سعی کردیم از تجارب سایر انجمن های علمی کشور استفاده کنیم که بارز ترین آن انجمن روبوکاپ ایران هستش که جناب دکتر موسی خانی برای آن تلاش های زیادی متحمل شدند.
امیدوارم با کمک تک تک دوستان فعال در زمینه شبیه سازی سازه، چه آنهایی که دوست ندارند ما موفق بشیم و چه آنهایی که خوشحالی شان در گرو موفقیت ماست، بتوانیم تا چند ماه آینده این کار بزرگ رو انجام دهیم.
یا علی مدد


RE: انتقادات و پیشنهادات نسبت به رویکرد سایت - علی ابراهیمی - 09-19-2011

باسلام خدمت دوستان عزیز.
به نظرم رنگ فون ها مناسب یک سایت حرفه ایی نیست. چشم انسان از رنگهای سرد خسته نمیشه من الان بخوام 1 ساعت تو سایت فعالیت کنم نمیوتنم بیشتر از 30 دقیقه ادامه بدم. چون رنگ نارنجی سوخته بدجوری چشمو میزنه. بی زحمت زود رسیدگی شود.
واسه لازمه پیشرفت هر سایت باید محیطی آرام حاکم باشد.
باتشکر.


RE: انتقادات و پیشنهادات نسبت به رویکرد سایت - سعید قاسم پور - 09-20-2011

سلام جناب ابراهيمي
از پيشنهاد شما بسيار ممون! حتما بررسي و اقدام مناسب صورت مي گيرد. يا عليRE: انتقادات و پیشنهادات نسبت به رویکرد سایت - محمد جواد رضایی - 09-25-2011

سلام
من پیشنهاد میکنم کاربران سایت , موارد و موضوعاتی که مد نظرشون هست و به نظرشون مفیده که در سایت باشه رو در این تایپیک مطرح کنند تا در صورت امکان توسط دیگر کاربران آشنا به موضوع درخواست شده ,در سایت آپلود بشه
این جوری مطالب و موضوعات مطرح شده در سایت جهت دار و کاربردی تر خواهد شدRE: انتقادات و پیشنهادات نسبت به رویکرد سایت - عباس بي غم - 09-29-2011

خوبه كه اين وب سايت به كارانداختين من كه خوشحال شدم خسته نباشين
انشالله خوب شه واسه همه
آموزنده باشه
آقاي قاسم پور ما بچه هاي خوي كه شمارو خيلي دوس داريم
معماران ديار شمس
عباس بي غم


RE: انتقادات و پیشنهادات نسبت به رویکرد سایت - سعید قاسم پور - 12-21-2011

سلام
بابت نقطه نظرات شما دوستان بسیار سپاسگزارم.
جناب رضایی در پست شماره 6 پیشنهادی رو دو ماه پیش فرموده بودند که من اون موقع بدلیل مشغله های مسابقات مشهد، نتونستم این ایده رو عملی کنم ولی با توجه به وقتی که الان دارم از کاربران سایت درخواست دارم مطالبی که دوست دارند در سایت مطرح بشه رو بصورت پست خصوصی به بنده ارسال نمایند.
منتظر سایر پیشنهادات، ایده شما عزیزان جهت نوآوری در سایت هستیم.


RE: انتقادات و پیشنهادات نسبت به رویکرد سایت - احسان نظری - 12-21-2011

تاریخ و ساعت انجمن اشتباه است


RE: انتقادات و پیشنهادات نسبت به رویکرد سایت - محمد جواد رضایی - 12-21-2011

ایول آقای مهندس
خیلی نکته سنجی ها