..::Iranian Truss Structures Simulation Association::..::انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران ::..
ارزیابی پنجمین دوره مسابقات کشوری سازه ماکارونی دانشگاه زنجان-اسفند91 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ..::Iranian Truss Structures Simulation Association::..::انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران ::.. (http://itssa.ir/forum)
+-- انجمن: مسابقات علمی - دانشجوئی (http://itssa.ir/forum/forumdisplay.php?fid=9)
+--- انجمن: ارزیابی مسابقات دانشجویی (http://itssa.ir/forum/forumdisplay.php?fid=34)
+--- موضوع: ارزیابی پنجمین دوره مسابقات کشوری سازه ماکارونی دانشگاه زنجان-اسفند91 (/showthread.php?tid=484)

صفحه‌ها: 1 2

ارزیابی پنجمین دوره مسابقات کشوری سازه ماکارونی دانشگاه زنجان-اسفند91 - سعید قاسم پور - 03-08-2013

با سلام و احترام خدمت کاربران و شرکت کنندگان در این مسابقات

لازم دانستم در خصوص ارزیابی این مسابقات تاپیکی ایجاد شود و شرکت کنندگان بدون هیچ گونه تعارف با بنده و سایر عزیزان، نقطه نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خودشون رو ارائه دهند.

منتظر نظرات شما عزیزان هستم.

بدرود

RE: ارزیابی پنجمین دوره مسابقات کشوری سازه ماکارونی دانشگاه زنجان-اسفند91 - رسول عليزاده - 03-08-2013

سلام
مسابقات خوبی بود
من که نقصی توش ندیدم از موزیکای پخش شده توی سالن تا پذیرایی ها همش 20
به همه کادر اجرایی که زحمت زیادی کشیدن هم خسته نباشید میگم znu znu znuuuuuuuuuuuuu تبریک اصلی رو باید به کادر اجرایی بگیم که تونستن مسابقه ای با این سطح برگزار کنن

RE: ارزیابی پنجمین دوره مسابقات کشوری سازه ماکارونی دانشگاه زنجان-اسفند91 - سلمان توکل - 03-08-2013

با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان و عزیزان زحمت کش پنجمین دوره مسابقات پل های ماکارونی زنجاااااااااااان :
من واقعا اولین مسابقه ای بود که واقعا فکر نکنم تا حالا نمونه اش را دیده باشم یا شنیده باشم(البته شنیده بودم که بهترین برگذاری مسابقت در زنجان بوده ولی "شنیدن کی بود بر جای دیدن" ) آقا عالی بیست بیست, واقعا تشکر و خسته نباشید عرض میکنم خدمت همه دست اندر کاران این مسابقه و به صراحت میگم که جای هیچ کم و کاستی را برای من نداشت.ولی متاسفانه متاسفانه متاسفانه متاسفانه متاسفانه متاسفانه و واقعا متاسفانه موفق به دیدن جناب آقای قاسم پور نشدم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! امیدوارم به زودی بتوانم ایشون را از نزدیک ملاقات کنم.
تشکر ویژه ای هم از جناب آقای نوری نژاد و جناب آقای نظری و جناب آقای مجیدی (مسئول خوابگاه ها) و هیئت داوران دارم .امیدوارم روزی بتوانم زحمات این عزیزان را جبران کنم.
به امید موفقییت و سر بلندی بیشتری برای شما عزیزان.

RE: ارزیابی پنجمین دوره مسابقات کشوری سازه ماکارونی دانشگاه زنجان-اسفند91 - محمدرضا نوروزي - 03-08-2013

با سلام
دست همه بچه هاي گل دانشگاه زنجان درد نكنه،واقعا مسابقات از هر نظر سطح بالايي داشت،
جو سالنم فوق العاده بود،
همگي خسته نباشيد znu
تيم رنگين كمان(سلمان توكل) و اروميه(رسول عليزاده) واقعا كارشون عالي بود ....تجربه خوبي بود
به اميد ديدار در مسابقات بعدي

RE: ارزیابی پنجمین دوره مسابقات کشوری سازه ماکارونی دانشگاه زنجان-اسفند91 - محمد طیبی - 03-08-2013

سلام من اولین بار بود توی این دوره از مسابقات شرکت کردم واقعا همه چیز عالی بود از همه کسانی که برای این مسابقه زحمت کشیدن قدر دانی می کنم و خسته نباشی میگم از جناب مهندس قاسم پور هم تشکر می کنم

RE: ارزیابی پنجمین دوره مسابقات کشوری سازه ماکارونی دانشگاه زنجان-اسفند91 - محمود کاظمی - 03-09-2013

با سلام
تشکر می کنم از تمام کسانی که برای برگزاری این مسابقات زحمت کشیدن... برنامه ریزی بسیار عالی...

RE: ارزیابی پنجمین دوره مسابقات کشوری سازه ماکارونی دانشگاه زنجان-اسفند91 - سعید قاسم پور - 03-10-2013

با سلام

مسابقات زنجان نقاط قوت و ضعف خودش رو داشت و سعی میکنم بعنوان دو چهره متفاوت (یکی بعنوان "عضو کمیته علمی مسابقات و مولف آیین نامه ها" و دومی بعنوان "یک فرد باتجربه" در این رشته) نظرات خودم رو بگم و این مسابقات رو با دو دید متفاوت ارزیابی کنم. فکر میکنم مطالب جالبی از آب در بیاد!

در هفته جاری در فرصت مناسب حتما این کار رو خواهم کرد!

بدرود

RE: ارزیابی پنجمین دوره مسابقات کشوری سازه ماکارونی دانشگاه زنجان-اسفند91 - مريم توافقي - 03-10-2013

سلام
تشکر می کنم از تمام کسانی که برای برگزاری این مسابقات زحمت کشیدن... و به همه خسته نباشيد ميگم.
انشاا... كه در مسابقات بعدي شاهد نقاط قوت بيشتري باشيم.
بدرود.

RE: ارزیابی پنجمین دوره مسابقات کشوری سازه ماکارونی دانشگاه زنجان-اسفند91 - مهدی نوذری - 03-10-2013

منم از طرف خودم از همه کسانی که واسه این مسابقات زحمت کشیدن تشکر میکنم و واقعا خسته نباشید میگم ولی بدون تعارف میگم که دوره قبل خیلی بهتر برگزار شد.
به نظر من بزرگترین نقطه ضعف این دوره دستگاه های بارگزاری بود،دستگاه و وزنه های قسمت راندمانی که اصلا مناسب نبود و دستگاه سنگین هم با وجود طراحی بسیار عالی برای بارگزاری و امکان سرعت بارگزاری بسیار بالا اما از نظر ایمنی اصلا مناسب نبود.
ضعف دیگه هم قسمت داوری بود که تیم داوری به طور کامل بر ایین نامه تسلط نداشتن که عینا سه موردش واسه خودم پیش اومد.
یه ضعف دیگه هم این بود که برگزار کنندگان باید به دلیل حساسیت مسابقه تمهیدات لازم رو واسه قطع برق میکردن.
نکته دیگه هم این بود که بدون تعارف عرض میکنم اینه که چرا مهندس قاسم پور با اینکه ایین نامه رو نوشتن و ناظر کل مسابقه بودن تو مسابقه نقش چندانی نداشتن بالاخره اکثر تیم ها به اعتبار ایشون تو مسابقه شرکت کردن.
ولی در کل این حرفا رو فقط واسه بهتر برگزار شدن دوره های بعد عرض کردم.
مجددا از زحمت های دوستای برگزارکننده کمال تشکر رو از طرف خودم و بقیه دوستان دارم.
و جا داره به تیم هایی که مقام اوردن هم تبریک بگم.دوست خوبم سلمان توکل،رسول علیزاده،علیرضا نظری،علیرضا جاودانیان و بقیه هم تیمیاشون که زحمت کشیدن مقاما رو درو کردنSmile
یه تشکر و خسته نباشید ویژه هم از تیم زلزله از پویای دوست داشتنی و حجت دوست نداشتنی به خاطر زلزله ای که تو زنجان به پا کردن و رکورد تاریخی ثبت کردن(510کیلو بارگزاری و باربرداری تو تاریکیSmile ) میکنم.
به خودم و علی رنود هم خسته نباشید میگم که با وجود نداشتن زمان کافی و مصالح مناسب تونستیم حداقل تو بخش راندمانی با اختلاف ناچیز چهارم یا پنجم بشیمSmile

RE: ارزیابی پنجمین دوره مسابقات کشوری سازه ماکارونی دانشگاه زنجان-اسفند91 - سلمان توکل - 03-10-2013

با سلام خدمت همه عزیزان و سلام خدمت مهدی عزیز خودم ;
مهدی جون عزیزم اول بگو این عکس آواتورتا کجا گذاشتی Huh ؟
دوم) بزنید دست قشنگه را به افتخار علی رنود و مهدی نوذری خودم.........Wink
سوم) اینکه من کاملا با حرفات موافقم ,دستگاه پل های راندمانی خوب نبود چون خیلی میله بارگذاری بازی میکرد و گشتاور ایجاد میکردAngry . ولی به قول شما اگه دستگاه بارگذاری سنگین را 2تا پایه به عنوان مهار برایش بگذارند خیلی عالی میشد. و واقعا به جرئت میگم که دستگاه سازه های سنگین واقعا عالی و دور از تصور کسی بود وحتی میتوانم باز هم به جرئت بگم اصلا هیچ کجای دنیا و حتی جک هم به خوبی و به کیفیت عالی این دستگاه نیست و نمیرسد. واقعا تشکر و خسته نباشید عرض میکنم خدمت همه سازندگان وطراحان این دستگاه Smile.
چهارم )مهدی من واقعا عاشق این اخلاقتم Big Grin
پنجم )برات آرزوی موفقیت چه در این زمینه و چه در زمینه های دیگر میکنم. انشاءالله هر کجا که باشی موفق و پیروز و سربلند باشی Wink.
Heartتبریک بزرگی هم عرض میکنم خدمت دوستان خوب و عزیز خودم جناب آقای علی رضا نظری ,جناب آقای علی رضا جاودانیان , جناب آقای رسول علیزاده و تیم tornado و همه کسانی که تجربه کسب کرده اند(مثل بنده):Heart
تشکر بزرگی هم دارم خدمت همه عزیزان در سالن مسابقات که شعله گرم شدن مسابقات را تا آخرین ساعات روشن نگه داشتند.
به قول آقای علیزاده فقط و فقط Heart ZNU ZNU ZNUUUUUUUUUUUU Heart