..::Iranian Truss Structures Simulation Association::..::انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران ::..
گفت و گوی صمیمی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ..::Iranian Truss Structures Simulation Association::..::انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران ::.. (http://itssa.ir/forum)
+-- انجمن: سایر بخش ها (http://itssa.ir/forum/forumdisplay.php?fid=55)
+--- انجمن: بحث آزاد (http://itssa.ir/forum/forumdisplay.php?fid=56)
+--- موضوع: گفت و گوی صمیمی (/showthread.php?tid=454)

گفت و گوی صمیمی - احسان نظری - 09-02-2012

با سلام خدمت دوستان عزیز

یه چند وقت پیش از طرف یه دوستی برای ما یه ایمیلی اومد حاوی چندتا عکس که شامل نامه ای بود که آقای قاسم پور برای آقای محمدرضا نظری نوشته بودند. حالا چطور این نامه به دست یکی دیگه رسیده و بعد پخش شده بماند. اینکه تا چه حد این قضیه هم صحت داره بماند.

من اصلاً توجهی با این جور نامه ها ندارم و نخواهم داشت. ولی مثل اینکه بعضی ها خیلی دوست دارن رابطه من و دیگر دوستان رو با آقای قاسم پور رو خراب کنن و باز هم بعد از چند روز دوباره این نامه رو برای من می فرستند. واقعاً شما از این کار چه سودی میبرین ؟؟ میدونم که این شخص یا اشخاص میان و مطالب این سایت رو مطالعه میکنن و به شدت از این رنج میبرن که این سایت بازم به فعالیت خودش ادامه بده. چرااااااااااااااااااااااااااا ؟؟؟ واقعاً چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

از عزیزانی که حرفی برای گفتن دارن دعوت میکنم تشریف بیارن مثل مرد حرفشون رو بزنن این خاله بازیه چیه دیگهههههههههههههههههه

خواهشن دیگه از اینجور ایمیل ها برای من نفرستین.

RE: گفت و گوی صمیمی - حسین ترکی - 09-02-2012

سلام
احسان جان دمت گرم.
آره دوباره واسه منم فرستاده.
نميدونم پيش خودشون چى فكر ميكنن.

RE: گفت و گوی صمیمی - رسول عليزاده - 09-02-2012

سلام
جناب احسان نظری این ایمیل جدید به منم ارسال شده اما نمیدونم چرا ادرس میل شما پاشه اصلا ازش سر در نیاوردم اینو به شما فرستادن شما برا من فرستادید یا اینو شما به یکی فرستادید اون برا من فرستاده تازه انبار قالبش از عکس به پی دی اف هم تغییر کرده
یه عکس از اینباکس میزارم بلکه شما ازش سر در بیارید من که متوجه نشدم اینجا کی به کیهHuh

[تصویر:  1346583388.jpg]

RE: گفت و گوی صمیمی - حسین ترکی - 09-02-2012

رسول جان اينطور نيست، اين ايميلى كه واسه من اومده هم گيرنده هاش مشخصه هم ارسال كنندش.
در مورد دوميش هم بايد بگم واسه احسان فرستاده و واسه بقيه رونوشت زده.

RE: گفت و گوی صمیمی - رسول عليزاده - 09-02-2012

سلام
ممنون بابت راهنماییت جناب ترکی اما وقتی یه ایمیلی فرستاده میشه همه گیرنده هاش دیده میشن نه فقط یکیش اونم niktarahan@gmail.com اما در مورد این که رونوشت زده بازم موندم چرا هیچ اسمی از میل من نیست وقتی گیرنده منم

RE: گفت و گوی صمیمی - احسان نظری - 09-03-2012

سلام حالت چطوره رسول جان خوبی ؟ یادی از ما کردی رفیق Wink

من نمیدونم چطور و با چه کلکی ایمیل من زیر اون نوشته شده من هیچ ایمیلی رو ارسال نکردم. این ایمیل برای من هم فرستاده شده

[تصویر:  igy4s3wszc6x4covjp4.jpg]

برای همین دارم شفاف سازی میکنم رسول جان در ضمن اینی که نوشته To : niktarahan@gmail.com بعنی برای من ارسال شده این ایمیل

قسمت From مربوط به ایمیل فرستنده هست. پس من این ایمیل رو برای شما یا کسه دیگه ای نفرستادم. از شما دیگه بعیده که این چیزهارو ندونین Huh

در ضمن هیچکسی نمی تونه بین من و دوستایی که دارم اختلاف و تفرقه بندازه، واقعاً چقدر بیکار بوده اونطرف که وقتشو صرف این کارا کرده

RE: گفت و گوی صمیمی - رسول عليزاده - 09-03-2012

سلام
احسان جان
قسمت to مربوط به دریافت کننده میشه ولی نمیدونم چرا دریافت کننده منم اسم شما پای اون هست حالا به خودتون نگیرید گفتم شاید شما جریان کلکش رو بدونید ما رو هم مطلع کنید
طرف حتما خیلی بیکار بوده که نشسته یه فایل پی دی اف ساخته

RE: گفت و گوی صمیمی - حجت الله صفرپور - 09-08-2012

سلام
برای من هم اومد
شبیه یک جوک بود
میخواست بین نژاد فارس و ترک تفرقه بندازه
وقتی خوندمش خیلی خندیدم
دیگه نظری ندارم
با تشکر

RE: گفت و گوی صمیمی - محمد رضا شارعی - 09-09-2012

جالب بود این ایمیل واسه منم اومده بود یک ساعت خوندم ببینم چیه دیدم اصلا مخاطبش من نیستم هنگ کردم گفتم یا من اشتباه خوندم یا این اشتباه اومده.