..::Iranian Truss Structures Simulation Association::..::انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران ::..

نسخه‌ی کامل: نظر سنجی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
با سلام خدمت همه عزیزان

بنا به پیشنهاد مدیریت سایت itssa و با هماهنگی دبیر پنجمین دوره مسابقات سازه های ماکارونی زنجان، با توجه به اینکه بند 10 از شرایط ثبت نام دارای طرفداران و منتقدانی هست، لذا ما می خواهیم این بند رو به معرض نظر سنجی بگذاریم.

نظر سنجی تا ساعت 24 روز پنجشنبه تاریخ 91/9/23 ادامه خواهد داشت و کاربرانی که تا ساعت 24 تاریخ 91/9/16 در انجمن ثبت نام کرده اند و حداقل یک ارسال داشته باشند، حق نظردهی دارند.

---------------------------------------

من دو حالت رو خدمت دوستان توضیح میدم که برای هر حالت، دو مورد دیگه میشه فرض کرد (جمعا 4 حالت) . اشکالات و مزایای هر مورد نیز توضیح داده شده است:

1- از هر دانشگاه در هر گرایش فقط به یک تیم جایزه تعلق خواهد گرفت (یعنی اگر چند تیم از یک دانشگاه باشند، تنها به تیمی از اون دانشگاه مقام تعلق میگیره که رتبه بالاتری در رنکینگ داره) :

1-1- بندی بنام "برای تیم های با طرح های تکراری، فقط به طرح تیمی که بیشترین امتیاز را کسب کند، مقام تعلق خواهد گرفت" در آیین نامه وجود داشته باشد :

در این حالت حق تیم هایی که از یک دانشگاه هستند ولی طرح هاشون متفاوت با طرح سایر تیم های شرکت کننده از همان دانشگاه هستش، تضعیف میشه و زحمت این افراد به هدر میره هرچند اگر در بارگذاری ها جزء سه تیم اول باشند. از طرفی باید فراموش نکنیم که در این حالت هیچ کدام از تیم های شرکت کننده از یک دانشگاه طرح تکراری نخواهند اورد.
اما ممکنه تیم های قوی به اسم دانشگاه دیگه ای تیم بدن و مقام بیارن اما باز نمی توانند طرح تکراری بدهند و باید از یک طرح دیگه ای استفاده کنن و این یک امر اجتناب ناپذیری است!

تنها عیب این حالت در این است که حق دو تیمی که از یک دانشگاه هستند ولی طرحشون باهم متفاوت هستش و هر دو شون در بارگذاری های جزء سه تیم اول هستند، تضعیف شده! زیرا به تیم رتبه پایین تر اون دانشگاه مقام داده نمیشه! با اینکه طرحش متفاوته!

2-1- بندی بنام "برای تیم های با طرح های تکراری، فقط به طرح تیمی که بیشترین امتیاز را کسب کند، مقام تعلق خواهد گرفت" در آیین نامه وجود نداشته باشد :

در این حالت حق تیم هایی که از یک دانشگاه هستند ولی طرح هاشون متفاوت با طرح سایر تیم های شرکت کننده از همان دانشگاه هستش، تضعیف میشه و زحمت این افراد به هدر میره هرچند اگر در بارگذاری ها جزء سه تیم اول باشند.
اما ممکنه تیم های قوی به اسم دانشگاه دیگه ای تیم بدن و مقام بیارن اما می توانند طرح تکراری بدهند. یعنی اینکه عین طرحشون رو میدن به یک تیم دیگه، از یک دانشگاه دیگه، و اون تیم با همون طرح، مقام میتونه کسب کنه! (مثالش همون چیزی هستش که در مسابقه اخیر اتفاق افتاد)

این حالت بدترین حالت از این چهار حالت تعریف شده می باشد!


2- به هر تیم در هر گرایش فقط یک مقام تعلق خواهد گرفت:

1-2- بندی بنام "برای تیم های با طرح های تکراری، فقط به طرح تیمی که بیشترین امتیاز را کسب کند، مقام تعلق خواهد گرفت" در آیین نامه وجود داشته باشد :

در این حالت تیم هایی که از یک دانشگاه هستند و کار گروهی جداگانه و طرح جدا گانه ای دارند در جریان رقابت قرار می گیرند . رقابت بسیار تنگاتنگ خواهد بود. هر تیمی میتواند با یک طرح متفاوت در یک گرایش خاص مقام کسب کند هر چند شاید تیم های یک دانشگاه بتوانند هر سه مقام در یک گرایش را بدست آورند. چه اشکالی دارد وقتی سه تیم از یک دانشگاه ولی با سه طرح متفاوت، مقام کسب کند!؟ هیچ اشکالی وارد نیست.

2-2- بندی بنام "برای تیم های با طرح های تکراری، فقط به طرح تیمی که بیشترین امتیاز را کسب کند، مقام تعلق خواهد گرفت" در آیین نامه وجود نداشته باشد.

در این حالت تیم هایی که از یک دانشگاه هستند و کار گروهی جداگانه و طرح جدا گانه ای دارند در جریان رقابت قرار می گیرند. رقابت بسیار تنگاتنگ خواهد بود.
اما این حالت نیز بد است زیرا سه تیم از یک دانشگاه می توانند سه طرح عین هم بدهند و هر سه مقام رو کسب کنند! که ما مخالف این هستیم!

-----------------------------------------------------------------------------

گزینه های نظرسنجی:

(لازم به توضیح است که پیش شرط هر دو گزینه زیر، این بند از آیین نامه خواهد بود: برای تیم های با طرح های تکراری، فقط به طرح تیمی که بیشترین امتیاز را کسب کند، مقام تعلق خواهد گرفت)

A - به هر دانشگاه در یک گرایش خاص ، تنها یک مقام تعلق خواهد گرفت و اگر چند تیم از یک دانشگاه در یک گرایش مقام کسب کنند، تنها مقام بالاتر برای آن دانشگاه منظور شده و از مقام های پایین تر صرفنظر خواهد شد هر چند تیم های دیگر آن دانشگاه دارای طرح های مختلفی باشند.

B- در هر گرايش خاص به هر تیم، تنها يك مقام تعلق مي گيرد یعنی چنانچه تیمی بیش از یک مقام در یک گرایش کسب کرده باشد تنها مقام بالاتر برای آن تیم در آن گرایش منظور شده و از مقام پایین تر صرف نظر می شود. در این حالت چند تیم مختلف از یک دانشگاه می توانند در یگ گرایش خاص، هر سه مقام را کسب نمایند.

-----------------------------------------------------------------------------

هر کاربر فقط می تواند یک بار در این نظر سنجی شرکت کند


بدرود
.
سلام/جناب قاسمپوراگه اشتباه نکرده باشم (وقتی توآیین نامه بیادبه هردانشگاه یه مقام داده میشود)دیگه باطرح های تکراری برخوردنمیشه واگر یه تیم ازدودانشگاه بایه طرح بیادحق مقام داره درسته؟..بنده فعلا نظزنمیدم ولی سوالاتی دارم یکی این بودکه مطرح شد2.چرا تواین حالتم باطرح های تکراری برخوردنمیشه؟3.اگرقرارباشه درحالت (به هرتیم فقط یه مقام تعلق میگردد )باطرح های تکراری برخوردشودمعیارتون چی هست ؟چون میشه بایه کششی کم یازیادکردن یاتغییرکوچیک توزاویه کششی هاطرح روازتکراری بودن درآورد.من ازاول سوالام دنبال این موضوع هستم که بیایم توتیمایی که مقام میارن وازیه دانشگاه هستن توسنجش تکراری بودنشون یه کاردیگه بکنیم اینکه طرح بایدکاملامتفاوت باشدچه نوع چسب کاری /طراحی /ساخت/چیدمان اعضاو...بنده میدونم شمانیتتون خوب برگزارشدن مسابقه هستش ولی بااین شرایط جا واسه سواستفاده بازمیشه.(صحبت های من فقط پیشنهادهستش)
با سلام
جناب شیخی اینکه ما 10 روزه داریم اینقدر حساسیت نشون میدیم، بیانگر حساسیت مسابقه و اهمیت نظر شرکت کنندگان نزد ماست.
بند (برای تیم های با طرح های تکراری، فقط به طرح تیمی که بیشترین امتیاز را کسب کند، مقام تعلق خواهد گرفت) مربوط به آیین نامه هستش و ربطی به شرایط ثبت نام ندارد. چه از یک دانشگاه چند تیم شرکت کنه و مقام بیاره و چه اینکه تنها یک مقام در یک گرایش به هر دانشگاه اختصاص پیدا کنه!

تعریف طرح تکراری : دو طرحی که عین هم طراحی و اجرا شده باشند. یعنی تعداد المان های اصلی (کششی و فشاری و قید ها و نوع بادبندهاش) عین هم باشند.

من نمیدنم چرا وقتی مسئله ی به این ساده گی رو اینقدر مشروح توضیح میدم، باز دارید بحث می کنید!!!!؟؟

کاربران فقط و فقط باید رای و نظر خودشون رو در مورد انتخاب یکی از دو گزینه A و B اعلام کنن. والسلام

بدرود
.
دیگه چی جوری درست !!!! ؟؟؟؟؟ هااااااااا !!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی واضح توضیح دادن .
فقط از همه رای دهندگان خواهش میشود خیلی خوب بند هارا مطالعه کنید,که حقی را از کسی ضایع نکنید.
ممنون.

(یادتون نرد این مهم نیست که از هر دانشگاه یا تیم های دانش آموزی چند مقام بیارند , مهم اینه که حق کسی ضایع نشد.)
بازم سلام
سلمان جان واقعا با چندتا مقام داشتن یه دانشگاه موافقی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خب ایجوری که ..................
سلام

من به گزينه ي B رأي دادم چون همه زحمت ميكشند همه تلاش مي كنند و درست نيست كه حق بعضي از تيم ها با اينچنين بندها ضايع بشه.
سلام/ابوذرجان شماکارخوبی کردی/ اونوقت بااون بندی که موردنظرشماست حق کسی ضایع نمیشه؟یعنی به نظرتون ماکه به بندaرآی دادیم دنبال ضایع شدن حق بقیه هستیم ؟ای بابا/
يونس جان نظر شخصي بود خوب هر كسي هم نظر خودشا داره بنظر من اگه يكم بخواهيم به مسابقات جنبه ي علمي بديم بايد اينچنين بندهايي را حذف كنيم.
سلام
جناب عظیمی و جناب نجفی مرسی از رای دادنتون. ولی یه سوال برام پیش اومده اینه که واقعا انصافه همه مقاما به یه دانشگاه تعلق بگیره؟؟؟؟
خب اینجور که میشه از همین الان نتیجه مسابقاتو فهمید که!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
جناب قاسمپور و جناب نوری نژاد که زحمت کشیدن این بند رو گذاشتن برا همین مسائل بوده.
بنظرم اگه حذف شه بهتر میشه/ تا الانم رای اکثرییت که اینو گفته .
موفق باشید

سلام
بنده به گزینه A رای دادم
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6