..::Iranian Truss Structures Simulation Association::..::انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران ::..

نسخه‌ی کامل: کسب افتخارات توسط اعضای خانواده itssa
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
با سلام

[تصویر:  ?di=1013601820586]
[تصویر:  ?di=15135362652312]

کسب "مدال طلای مسابقات جهانی اختراعات کویت در سال 2012 "و همچنین دریافت "جایزه ویژه کشور تایوان" در این مسابقات ، از میان 400 مخترع شرکت کننده از بیش از 40 کشور صاحب علم و تکنولوژی دنیا، توسط مشاور عالی انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران، جناب مهندس مسعود شفقی را به جامعه علمی و دانشگاهی کشور و همچنین به خانواده فرهیخته ایشان تبریک گفته و از خداوند منان برای ایشان آرزوی توفیق روز افزون مسالت می داریم .

...
با سلام

تبریک میگم خدمت دوست بزرگوارم جناب مهندس شفقی عزیز
خیلی خوشحالم همانطور که در صفحه facebook خودشون نوید کسب مقام رو میدادن موفق به کسب "مدال طلای مسابقات جهانی اختراعات کویت در سال 2012 "و همچنین دریافت "جایزه ویژه کشور تایوان" در این مسابقات شدند

آرزوی موفقیت بیشتر و خوشبختی روز افزون برای مشاور عالی انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران را از خداوند متعال خواستارم
با سلام
خیلی خوشحالم از اینکه روز به روز خبر موفقیت و افتخار آفرینی مهندس مسعود شفقی رو در عرصه های بین المللی می شنویم و بنده هم به سهم خودم این افتخار آفرینی رو که توسط جناب مهندس مسعود شفقی بدست اومده رو به ایشون و خانواده محترمشون و ملت ایران تبریک بگم و برای ایشون و خانواده محترمشون آرزوی موفقیت و سربلندی رو دارم.
سلام
من هم به نوبه خودم از صمیم قلب به ایشان تبریک میگم و امیدوارم همیشه سربلند و پیروز باشند
یاحق
سلام /جناب شفقی کسب مقام ورسیدن به این مهم رابه خودت وخانواده محترمت تبریک میگم وهمچنین کسب این مقام رابه خانواده بزرگ itssaنیزتبریک میگم امیدوارم همیشه موفق باشین به امیدمقام های متعددبعدی.
سلام
جناب مهندس شفقی عزیز تبریک میگم امیدوارم این سیر صعودی رو همچنان ادامه بدین کشور ما به افرادی مثل شما نیازمنده و افرادی مثل شما هستند که میتونن کشور مارو از این وضعیت نجات بدن.
با سلام خدمت کاربران گرامی
سپاسگزار از بابت ابراز لطف و محبت شما عزیزان
به امید موفقیت ایران و همه ایرانیهای عزیز
تبریک.... تبریک .....امیدوارم روز به روز از بچه های انجمن موفقیت بیشتری ببینم

رسول جان سنه ده اورکدن تبریک دیرم...
سلام جناب مهندس شفقی منم هم به شما هم به خانواده itssa این موفقیت رو تبریک میگم ایشالا که این سیرو همچنان ادامه بدید شاهد موفقیت روز افزون شما در تمام مراحل زنگی باشیم.
یاحق
صفحه‌ها: 1 2 3 4