..::Iranian Truss Structures Simulation Association::..::انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران ::..

نسخه‌ی کامل: گفتگوی شرکت کنندگان در مسابقات سازه های ماکارونی دانشگاه زنجان
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
با عرض سلام خدمت کاربران محترم

انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران جهت میزبانی مباحث تیم های شرکت کننده اقدام به ایجاد 2 تاپیک با عنوان های زیر نموده است :
تاپیک اول : گفتگو با دبیر اجرائی مسابقات ( پاسخ به سئوالات مربوط به، برگزاری، ثبت نام، اسکان و پذیرش تیم ها)
تاپیک دوم : آیین نامه ها و پاسخ به سئوالات و شبهات پیرامون آیین نامه ها
(هر گونه بحث غیر مرتبط در این 2 تاپیک که مربوط به آیین نامه و مسائل اجرائی نباشد حذف خواهد گردید .)

* این تاپیک نیز جهت مباحث آزاد تیم ها شامل بحث های دوستانه ، کری خواندن و هر گونه مطلبی که بخاطر فضای رسمی 2 تاپیک بالا نمی تواند در آن ها قرار بگیرد در این تاپیک گذاشته خواهد شد .

این تاپیک در همین روزهای اولیه تبلیغات مسابقات ایجاد شده و از کلیه عزیزان می خواهم مباحث آزاد را در 2 تاپیک دیگر نیاورند .
توجه کنید که این کار جهت رفته حال شما صورت گرفته تا مطالب و مباحث مهم و اساسی در میان بحث های آزاد و دوستانه گم نشود

با تشکر از همکاری دوستان
یک اتفاق خوب در سازه ماکارونی ایران.
این تایپیک نیاز هر مسابقاتی هستش ممنون حمید رضا.....
سلام

حميد رضا جان كار بسيار جالبي انجام دادي.حالا اولين كري را من شروع مي كنم:دوستان عزيز اگر به زنجان مياييد براي مقامهاي دوم و سوم بياييد چون شهركردي ها مي خواهن دوباره ركورد هاي دست نيافتني را ثبت كنند.
(11-22-2012، 02:26 AM)ابوذر عظیمی نوشته است: [ -> ]سلام

حميد رضا جان كار بسيار جالبي انجام دادي.حالا اولين كري را من شروع مي كنم:دوستان عزيز اگر به زنجان مياييد براي مقامهاي دوم و سوم بياييد چون شهركردي ها مي خواهن دوباره ركورد هاي دست نيافتني را ثبت كنند.

اگه مسابقات تو شهر کرد بود شاید ولی اینجا زنجانه داداش...
سلام خدمت دوستان
ایشالا رکورد گرایش راندمانی رو تو زنجان میزنیم
مهدی راندمان که هیچ رو سنگین برنامه بریزیم.....
سنگینم اگه خدا بخواد اولیم
اره مهدی کلا باید تلاش کنیم ایشالا نتیجه هم میگیریم...

سلام
امیدوارم آیین نامه ها کاملا آزاد باشند و داوران باتجربه itssa با درایت کامل عمل کنند انشالله
یاحق
به نظر من یکی از بهترین مسابقات و با کیفیت ترین مسابقات میشه
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14