..::Iranian Truss Structures Simulation Association::..::انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران ::..

نسخه‌ی کامل: گفتگوی شرکت کنندگان در مسابقات سازه های ماکارونی دانشگاه زنجان
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

علی.موسوی

ای کاش یکی از مسئولین مسابقه جواب سوال ما رو بده یا حداقل دکترها در این قسمت بیان و ما با اونها در ارتباط باشیم و از نظرات اونها آگاه بشیم.
دوستان فک کنم اگه همه درخواست بدیم اساتید هم در انجمن حاضر بشن و بتونیم از نظرات اونها هم استفاده کنیم و بهتر میشه که کنفرانس اینترنتی با حضور اساتید برگزار بشه که ما با اونها مستقیم از طریق سایت ارتباط داشته باشیم و در مورد طرح ها با اونها صحبت کنیم.
نظر دوستان چیه ؟
(11-28-2012، 06:57 AM)یونس شیخی چراغ نوشته است: [ -> ]سلام/بابیشتر حرفاتون موافقم حمیدپورملک وابوذروحسین ترکی ولی بااین که میگین علمی نیست موافق نیستم ببخشید اگه علمی نیست پس ورزشیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟البته شایدورزشی باشه اونم وزنه برداری آره؟؟؟؟؟ماکارونی های وزنه بردار/آقای موسوی عزیز یعنی شما آقایان فنایی وطاووسی و...بگن علمی هستش خیالتون راحت میشه که علمیه شماخودتون نمیتونی فکرکنی وبه نتیجه برسی؟راجع به طرح ها وروش اجراوقتی آیین نامه بیاد خودبه خودراجع بهش بحث میشه.
ارسال قبلموویرایش کردم ولی جاش اینجاست.

سلام

اینکه یکی بدونه که شب و روز وجود ذاره ، علم این رو دارد که شب و روز وجود دارد

اینکه یکی بتونه با انرژی هسته ای نیروگاه بسازه ، علم انرژی هسته ای داره

یک ضرب المثل میگه

دانه فلفل سیاه و خال مه رویان سیاه ، هر دو جان سوزند اما این کجا و آن کجا

در مورد اینکه علمی هست قطعا علمی هست اما علمی ارزش داره که آخرش نشه زنبور بی عسل

ما که از این علم فقط نیش دیدیم نه عسل

با تشکر
سلام آقای موسوی همه دوستان درست میگن علمی هستش مگه میشه علمی نباشه ولی با این حرفتون موافقم که گفتید مسولین مسابقه بیان و نظراشونو بدن خوشحال میشیم اگه بیانو تو بحثا شرکت کنن.
سلام/خبری از بچه هانیست وانگارخوابیدن/بچه ها (حمید/رسول/ابوذر/حجت/سلمان/علی جاودانیان/محمدرضاشارعی وبچه های زنجان )شماکه انقدآتیشتون تند بودچراالان خبری ازتون نیست چراتوقسمت گرایش های جدید نمیایداعلام آمادگی کنید؟شما که انقدروگرایش های تکراری حساس بودید حالاچرااعلام آمادگی نمیکنید؟جناب قاسمپورعزیز اگه امکانش هست کمی زودتر راجع به این گرایش جدید بحرفید که مام بتونیم روش کارکنیم وبتونیم طرح جالبی روبیاریم.
سلام

منم كاملأ با گرايشهاي جديد موافقم و اعلام آمادگي مي كنم.بار گسترده گرايش فوق العاده كاربرديتريه.با توجه به تدوين آيين نامه و برگذاري اين گرايش براي اولين بار روي همكاري من و دوستان شهركردي حساب كنيد.
Dorood ...
آقای صفر پور بابت جنگیر چقدر به هزینه ها اضافه می شه ؟ آیا میشه با خودمون بیاریم ؟ اونم نامه دانشگاه می خواد ؟ هزینش هرچقدر باشه می ارزه چون به بعضی از مسابقات اعتباری نیست . این همه راه مسافرت و سختی رو بچه متحمل می شن میان مسابقات بعد متوجه میشن جنگیرمسابقات فقط جن های سازه های برگزارکننده های اون دانشگاه رو می گیره
جن های سازه های شهر های دیگه رو نمیگیره من منظورم مشهد نیست اصلا . حالا باز رسیدگی کنید . راهنمایی کنید .
راستی مشکل سازه سلمان ربطی به قطعی آب و اینا نداره آب بود اتفاقا.
ولی اون شیرش خراب بود بازم میگم منظورم شیره دستگاه لود سل مشهد نیست اصلا .
خواننده های خاصی که دارن بد برداشت می کنن . بذارن زمین .یه وقت کمرشون رگ به رگ نشه ...
اونایی که از اخلاق مهندسی صحبت کردن از محضر همشون پوزش دارم ولی بعضی افراد اون قدر اخلاقشون مهندسی بود که داشت به دکترا می کشید گفتم اطلاع بدم مراقب تیکه انداختن به کسایی (هممون میدونیم منظورم کیه )که همش میریزن تو خودشون باشن ...
بازم عذر می خوام از همه ...آرزو می کنم همیشه از غم دوووووور باشین .
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
هرکس به سهم خود چیزی از این دنیا برمی دارد , من از این دنیا دست برداشتم
[ ZKH ]
سلام
یونس جان شرکت کردن من احتمالش خیلی کمه . خودت که خبر داری .

اما چشم بسته هم نمیشه اعلام آماگی کرد . باید ببینیم چه گرایشی قراره برگذار شه و با چه دستگاهی .
سلام
مهندس شیخی عزیز همون طور که جناب پورملک گفتن همین طور چشم بسته هم نمیشه اعلام امادگی کرد
چند نکته رو در مورد همین گرایشی که شهرکرد برگزار شد میگم
ایا شما خودت که توی مسابقه حضور داشتی دستگاه بارگزاری رو دیده بودی؟
2-ایا تونسته بودی تستی انجام بدی؟
3-اگه حمیدپورملک نحوه بارگزاریش رو میدونست باز اون طرفندش رو استفاده میکرد
4-ایا به جز کسانی که دستگاه رو دیده بودن و باهاش تست کرده بودن کس دیگه ای مقام داده بود؟
و خیلی آیاهای دیگه من یه عکس از دستگاه بارگزاری زنجان خواستم بهم ندادن گفتن حرف در میارن کما اینکه دوستانی که قبلا این مسابقات رو دیدن میگن دستگاه از پائین مهار نشده و لنگر داره(البته جناب قاسمپور بهم اطمینان دادن که این مشکل وجود نخواهد داشت)
پارسال بار ضربه ای برگزار شد با اینکه کلا جزییات دستگاه رو میدونستم شرکت نکردم (البته عکس و فیلم هایی جناب جاودانیان هم رو سایت گذاشته بود) اما اگه امسال بار ضربه ای برگزار میشد شرکت میکردم چون از نزدیک دیده بودم جریان چیه و میتونستم طرحی براش ارائه بدم
الانم همین مشکلات هست پس باید کاملا حساب شده عمل کرد
بازم جزئیات گرایش جدید گداشته بشه میشه روش فکر کرد
سلام/اول اینکه حرفاتون منطقی دوستان .ولی اگه امسال برگزار شه کم شرکت کنن مثل ضربه ای مشهدمیشه وبرگزارنمیشه.بنده واسه مسابقات شهرکرد 15روزمونده به مسابقات تصمیم به رفتن گرفتم ویه هفته قبل رفتن به مسابقه بودکه تصمیم به حضورتوگرایش بارگسترده گرفتم خودحمیدشاهدهستش واون بیشترترقیبم کرد.اگه وقت داشتم طراحی وتحلیل میکردم وتست میکردم وروش بارگزاریش رومیدونستم ولی وقتشو نداشتم قبلا واسه تست سنگینم 5 ترازوفنری رومیاوردم واون 5 نقطه تویه نقطه وبارگذاری میکردم اینبارتو4 نقطه اینکارومیکردم وحتی میشدباوزنه ومیله که یه میله عموربرمیله هامیذاشتیم وبارارو واردمیکردیم همه اینا به ذهنم رسیدولی بازم میگم وقت نبودولی خب این که میگیم طرح جدید خوواسه همیناست واسه خلاقیت وتلاش هستش واسه همینه که اصراردارم زودترگفته بشه چه گرایشی هستش که کارمونوشروع کنیم .وجناب قاسمپوراگه کمک کنن وراجع به بارگذاریش توضیح بدن وکمک کنن خب خیلی بهتره.پس من که شماروخوب میشناسم واسه همین انتظاردارم اعلام آمادگی کنین چون میدونم خلاقیت وتلاشتون زیادهستش.امیدوارم منتظورموخوب رسونده باشم.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14