..::Iranian Truss Structures Simulation Association::..::انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران ::..

نسخه‌ی کامل: گفتگوی شرکت کنندگان در مسابقات سازه های ماکارونی دانشگاه زنجان
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
(02-10-2013، 04:13 AM)محمود کاظمی نوشته است: [ -> ]با سلام خدمت تمامی اساتید محترم...
بنده از جمع itssa فقط جناب مهندس رنود رو میشناسم اونم از بعد مسابقات منطقه ای گچساران (: .. از اینکه به این جمع پیوستم بسیار خوشحالم
امیدوارم که مسابقات به بهترین شکل برگزار بشه و ما شاهد سازه های جدید و ابتکار گروه های شرکت کننده باشیم.
برای تمامی گروه های شرکت کننده آرزوی موفقیت می کنم ... در ضمن منتظر شیرازی ها هم باشید ... اونقدرام بی حال نیستن Wink
با اونکه در آرشیوم یک سری عکس از مسابقات شیراز دارم ولی کمتر تیم فعالی از استان فارس دیدم . یا حداقل من فرصت دیدارشون رو پیدا نکردم Blush
باشد که شما دوست عزیز از استان فارس با تیم دیگری از شهر شما سپیدان که 2 روز پیش زرنگ تر از شما بودن و ثبت نام کردند به این مسابقات بیایید و با خاطره خوش بازگردید

راجع به اینکه فرمودید غریبه هستید باید عرض کنم در مسابقات دانشگاه زنجان در امر داوری شما هیچ گونه تفاوتی با تیم های زنجانی و غیر زنجانی ندارید و با شما آنطور برخورد خواهد شد که با یک تیم از گروه عمران دانشگاه زنجان برخورد می شود . ولی در بحث پذیرایی و اسکان نهایت تلاش توسط کادر اجرائی مسابقات برای رفاه شما دوست عزیز خواهد شد .

منتظرتون هستیم Heart
با سلام و تشکر خدمت شما جناب نظری...
بله درسته یک تیم از طرف دانشگاه ما داره میاد ما هم بعد از 22 بهمن ثبت نام خودمون رو انجام میدیم... انشالا که مسابقات به نحو احسنت برگزار میشه... از تمامی مسئولین و اساتید گرامی تشکر می کنم و خسته نباشید می گم Smile
صحبتم با شهر كردي ها است به نظر خودتون با راندمان 500 ميشه جزء 10 تيم اول شد.
سلام
آقا ارومیه خبری شده ما در جریان نیستیم یکی میاد میگه منتظرمون باشید یکی میاد میگه راندمان 500 جز 10 تیم میشه اصلا توی مسابقات آذربایجان غربی و شرقی کسی تونسته به این رقم برسه!!!!!!!!!!!! جالبش اینه که اولین پستاتون این مورد رو مطرح کردین انگار توپتون خیلی پره ایشاله که زنجان شاهد این رکوردا از این تیم ها باشیم Cool
سلام
هوس کردم منم یه چیزی بگم
رسول به نظرت راندمان 800 اول میشه؟؟؟اصلا راندمان 800 راندمان خوبی هست؟؟؟؟!!!!!! Smile)))))))))))
ســــــــــــــــلام به همگی
منم یه چیزی می خواستم بگم....
راندمان 900 به نظرتون چندم میشه... راندمان خوبیه نه Smile
سلام

مدتی بعلت مشغله نبودیم مثل اینکه خبرهایی بوده.

جناب نازهء:اگه ما شهرکردی ها همه ی تیم هامون شرکت نکنند راندمان 500 می تونه جزو 10 تا باشه ولی اگه همه ی شهرکردی ها مثل همیشه پرقدرت ظاهر بشن راندمان 500 شاید توی 20 تا قرار بگیره.

علی جان اگه این 800 هم مثل یک تن خاورانت باشه که اولی!
سلام
به نظر من همه چیز بستگی به شرایط مسابقات و نحوه بارگزاری داره البته طراحی سازه و ساخت سازه هم مهمه ولی اگر شرایط خوب باشه فکر می کنم توی این مسابقات راندمان های خوبی داشته باشیم
سلام
دوستان یکم واقع بین باشید این رقما که میگید فعلا یکم دست نیافتنیه
علی جان 800 بزنی اولی شک نکن 700 رو شاید چهارم - پنجم بشی ولی 800 رو شک نکن اولیBig Grin
من که میگم راندمان 600 الی 500 جز 5 تیم میشه حالا شما روز مسابقه به این حرف من میرسید البته سوایه تیم های خودمون این رتبه بندی رو گفتم
به به جناب مهندس عظیمی بابا الماس شدی کم یاب شدی تو آسمونا دنبالت میگردیم تو انجمن پیدات کردیم
از تیم های شهرکرد یه بار مهندس صفرپور 540 خرده زده که ایشون اون موقع یه جا دیگه هستن یک بار هم جناب توکل (که اون گرایش هم اگه راندمانی حساب کنیم) دیگه اون راندمانا جواب نمیدن مهندس برو بالاااااااااااااا
سلام
ابوذر جان یک تن واسه آیین نامه خاوران بود که چسبکاری محدودیتی نداشت اما اینجا به علت محدودیت چسبکاری مجبور شدم چیدمان فشاری ها رو تغییر بدم به همین دلیل یک مقدار کار مشکل شده ولی انشالله حتما بالای 100 کیلو میزنم Smile
برای راندمانی هم قول میدم سعی کنم سازم جز 10 تیم اول باشه لا اقل
رسول جان با چیزایی که الان دست من هست فوق فوقش 650 میتونم بزنم(تازه اینم محاسباتیه تا عملی فرق داره)
یاعلی
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14