..::Iranian Truss Structures Simulation Association::..::انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران ::..

نسخه‌ی کامل: کسب 2 مدال طلا و جایزه ویژه برترین مخترع جهان در سال 2012 توسط مهندس مسعود شفقی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
با سلام و احترام خدمت کاربران عزیز

همانطور که شاید مطالع باشید فدراسیون مخترعین جهان در کشورهای مختلف اقدام به برگزاری مسابقات جهانی اختراعات میکند و مخترعین مختلف ازز کشورهای جهان در این مسابقات شرکت می نمایند. در روزهای اخیر این مسابقات در کشور مالزی برگزار گردید که از ایران نیز چند مخترع جوان ایرانی در این مسابقات حضور داشتند که مشاور عالی سایت itssa (مهندس مسعود شفقی) نیز در بین این عزیزان بودند. در این مسابقات حدود 800 مخترع از کشورهای مختلف جهان حضور داشتند و در بخش های مختلف اختراعات خود را در قالب مسابقه ارائه فرمودند که جناب مهندس شفقی در این مسابقات موفق به کسب 2 مدال طلا و همچنین کسب جایزه ویژه سازمان ملل و مخترع برتر سال 2012 شدند.

بنده لازم میدانم در درجه اول کسب این موفقیت بزرگ را به خانواده ایشان و اساتید و دوستان و تمام کسانی که از این خبر خوشحال می شوند، تبریک گفته و برای ایشان آرزوی توفیق توام با سعادتمندی نمایم.

کسب افتخارات فوق توسط مشاور عالی سایت برای کاربران و دست اندرکاران سایت، جای بسی مباهات و دلگرمی است و امیدوارم دوست عزیزم مهندس شفقی در تمام امورات زندگی شون هم موفق و سربلند باشند.

[تصویر:  ?di=7133753500810]


[تصویر:  ?di=1013375350102]


[تصویر:  ?di=413375350108]


با تشکر
مدیریت انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران


+باسلام....چه عالــــــــی منم به نوبه خودم به جناب آقای شفقی تبریک و خسته نباشید میگم...مایه افتخار میدونم که عضو کوچیک سایتی با مسئولین این جنین افتخار آفرین هستم ...
با سلام
بنده به نوبه خودم این موفقیت بزرگ را به جامعه مهندسین و مخترعین و ملت ایران و بخصوص جناب مهندس شفقی تبرک می گویم و امیدوارم شاهد موفقیت های بیشتر ایشان باشیم.
با سلام

هفته پیش که تلفنی با جناب مهندس شفقی صحبت می کردم . چند ساعت به پروازشون مونده بود و متاسفانه هنگام مکالمه با ایشون مطلع نشدم برای مسابقات جهانی اعزام می شوند .
چند روز پیش غافلگیرانه شد و خبر موفقیت ایشون رو از سوی مهندس قاسم پور شنیدم و بسیار خوشحال شدم .

کسب 2 مدال طلا و همچنین کسب جایزه ویژه سازمان ملل و مخترع برتر سال 2012 را خدمت دوست و سرور بزرگوار جناب مهندس مسعود شفقی عزیز تبریک میگم . و آرزومندم در مراحل مختلف زندگیشان روز به روز موفق تر در کنار اساتید و با سلامتی و شادکامی در کنار خانواده گرامیشان باشند .
Heart

با سلام.
در ابتدا یه تشکر ویژه از جناب مهندس قاسمپور دارم که این افتخار مهم رو اطلاع رسانی کردند.

همچنین کسب این موفقیت بزرگ و ارزشمند رو خدمت مهندس شفقی تبریک عرض میکنم.به یاری خدا و با تلاش بیش از پیش شما انشا... شاهد افتخار افرینی بیشتر شما باشیم.

سلام
من هم به نوبه ي خودم اين موفقيت بزرگ را به مهندس شفقي و تمام فعالان انجمن تبريك عرض مي كنم انشاالله شاهد موفقيت روزافزون اين عزيزان باشيم.
جناب آقای مهندس مسعود شفقی من انگشت کوچیک شما هم در برابر افتخارات وتوانایی هایتان نیستم ولی این موفقیت عظیم را به شما تبریک عرض مینمایم......
من هم به عنوان عضو کوچیکی از این سایت،این موفقیت رو به جناب شفقی تبریک میگم و امیدوارم شاهد موفقیت روزافزون ایشان باشیم.
تبریک به آقای مهندس شفقی Smile
بنده هم این موفقیت بزرگ را به مهندس شفقی و تمام کاربران سایت تبریک میگم و انشاا... این موفقیت ها برای ایران و ایرانی ادامه پیدا کند
صفحه‌ها: 1 2 3