..::Iranian Truss Structures Simulation Association::..::انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران ::..

نسخه‌ی کامل: بسته شدن چند تاپیک
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
3 تاپیک خودمونی ، داستان های عبرت انگیز و سخنان بزرگان موقتا بسته شد
این 3 تاپیک علارقم مخاطبانی که دارد مخالفانی هم دارد که 2-3 ماهی هست که از این تاپیک ها شاکی هستند
فکر می کنم این 3 تاپیک . مخصوصا تاپیک سخنان بزرگان مطالب بسیار زیبایی دارند . ولی گاها ( جزئی ) مطالب در خور کاربران محترم نیست . لذا این 3 تاپیک موقتا بسته میشه . دوستانی که مایل هستند این تاپیک ها باز بمونند به بنده پ خ بزنند و با راهکار بتونیم برخی مشکلات رو حل کنیم .

در غیر این صورت موافقان بسته ماندن این تاپیک ها لطفا زیر این پست دکمه تشکر رو بزنند . تا به نوعی موافقان هم مشخص شوند .

با تشکر Heart
با توجه به نداشتن بار علمی این تاپیکها از آقای مهندس نظری تشکر میکنم

در شان این سایت نیست که 10 پست اول در سایت بحث آزاد باشه

تاپیکهای آقای مهندس نظری (اتوکد و Etabs) و خانم اسماعیلی ( زبان) , علی رنود (جزوات کمک آموزشی مهندسی عمران) و ساجده نوروزی (ترکیبات در معماری) , مرضیه شریعتی(مهاربندها و اتصالات) و ... برازنده این سایت است
وگرنه این سایت که یک سایت اجتماعی نیست که موضوعات متفرقه مطرح بشهبنده مخالف عبرت ها و سخنان نیستم ولی هر سخن جایی و هر نکته مکااانی دارد
با توجه به اینکه خودم در همه این تاپیکها پست گذاشتم.ولی با بسته شدنش موافقم.چون لزوم راه اندازی سایت چیز دیگست.
با سلام خدمت دوستان عزیز

ابتدا تشکر کنم از دوستانی که این تاپیک ها رو باز کردن و دوست داشتن فعالیت کنن و نمی دوستن از کجا و چطوری. به این خاطر در بحث آزاد مطرح شدن. مثل خود بنده که در اوایل مثل دیگر دوستان از بحث آزاد استفاده میکردم.

مقصر اصلی این دوستان نیستند بلکه مدیران سایت هستند که هدف و سمت و سوی سایت را مشخص نمی کنند و اصلاً در زمینه آموزش، تحلیل و بررسی سازه های خرپایی هیچ فعالیتی انجام نداده اند که سمت و سوی سایت به این مباحث کشانده شود و این دوستان هم در این مباحث شرکت کنند. نه تاپیک های این چنین باز کنند.
سلام خدمت دوستان
کار خوبی کردین مهندس
ولی خواسته ما رو نپذیرفتین !!!!!!!!!!!!!!
تاپیک جداگانه معماری
با سلام
بنده با صحبت های جناب احسان نظری موافقم.
خیلی خوبه که سمت و سوی سایت مشخص بشه و مطمئنا همه از مطرح کردن مباحث علمی خوشحال شده و بهره هم میبرند.

بنده مدتی قبل وقتی که اعضای محترم شورای راهبری از سایت بازدید کردند، خدمت مهندس حمید رضا نظری یک پ خ ارسال کردم و گفتم که بیایم همه با هم حالا که قراره اعضای شورا از سایت بازدید کنن، کلیه پست هایی که هیچگونه بار علمی نداشته و حتی از صحبت های معمولی هم کمتر هستند رو هر شخصی پست های مربوط به خودش رو پاک کنه. ایشون هم استقبال کردن و قرار بود که جواب بدن ولی متاسفانه همون موقع یه مقدار سرشون شلوغ بود و دیگه خبری نشد.

الان هم پیشنهاد میدم هر کدوم از دوستان اگه فکر میکنن بعضی از پست هاشون در جهت اهداف سایت قرار نداره، اون پست ها رو پاک کنن.
فکر کنم زمان مناسبی هم برای غربال سایت باشه.

با تشکر
سلام
بنده با حرف جناب ترکی موافقم
بعضی از ارسال ها واقعا حتی ... آدم چی بگه
مثلا طرف میاد میگه من فلان کار کردم بعد یکی دیگه میاد میگه (إ واقعا؟) بعد نفر اولی میگه آره
طی این مکالمه 3 پست بیخودی داده شده ولی متاسفانه دوستان کم لطفی میکنن و اصلا دقت نمیکنند که همین پست ها در تاج سر انجمن قرار میگیرن و مطالب مهم تر به پایین میرن
بنده علاوه بر اینجا در جای دیگری دقیقا مطالبی که اینجا میذارم را میذاشتم،اونجا ایراد گرفتن سوال پرسیده شد رفع ابهام شد بحث علمی انجام شد ولی اینجا عزیزان خیلی خیلی در زمینه های غیر از زمینه اسم سایت فعالیت دارند.
امیدوارم از این به عد سیاست سایت که عمدتا حول عنوان سایت میچرخه رو به وضوح در بلندگوی سایت عنوان کنند تا بعضی از دوستان از این حرفهای بنده دلخور نشن.
من میخوام تو این سایت اصول شبیه سازی و طراحی سازه یاد بگیرم چون به سازه علاقه دارم حالا میخواد فولادی باشه چوبی باشه بتنی باشه یا ماکارونی
هر کس موافقه واسه ارسال جناب نظری سپاس بذاره(نمیگم خودم که خدای نکرده سوء تفاهم بشه)