..::Iranian Truss Structures Simulation Association::..::انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران ::..

نسخه‌ی کامل: خودمـــونی...
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

+داشتــم فکر میکردم با این همه موضوعات مختلف،چه با (ربط چه بی ربط) جای یه تاپیک با نام"خودمونی "کمه!میتونه خوب باشه،میشه تو این صفحه از تجربیات هم استفاده کنیم یا شایدم حرفی ،انتقادی ،تشکری یا ... رو خیلی شفاف و دوستانـــه بیان کنیم...

+میدونم این موضوع جزء همون مطالب بی ربط میشه!و به این دلیل از همینجا از همه اونایی که این موضوع باب میلشون نیستو معتقدن صحبتها در حد پ خ باقی بمونه معذزت میخوام"

Sleepy
در ابتد یه صحبتی داشتم با دوست خوبم ،مهندس شزیعتی :

[تصویر:  ?di=113364164371]

زندگی یک بازی درد آور است ... زندگی یک اول بی اخر است
باختیم اما هیچ شاکی نیستیم ... بر زمین خوردیم و خاکی نیستیم
ممنون ساجده جان

بعد از دعا کردن واسه عاقبت به خیریت,بهترین دعایی که میتونستم واست کنم این بود که قسمت خودت بشه.

خیلی چیزا شنیدی راجع به اونجا.شنیدی که یه انرژی خاصی بهت میده.

اما چیزی که میبینی و حس میکنی مثه تفاوت زمین تا آسمونه.

نمیدونم تا حالا بی حسی پاهات,تند زدن ضربان قلبت,روهوابودن و هاج و واجی واست چقدر نا خوشایند بوده.اما امیدوارم این حس مثه من تو کربلا بهت دست بده تا بدونی ناخوشایند که نیست خیلی هم لذت بخشه.

همچنین امیدوارم بهترین ارامش زندگیتو توی حرم امام علی تجربه کنی,چون برعکس کربلا ارامشی بی نظیر داره. ازاد ازاد از دغدغه
+چقدر جالبـــــ .ایشالله قسمت همه اونایی که دوست دارن این حســـــــی رو که شما میگی رو تجربه کنن!!!

[تصویر:  34.jpg]

در نزدیکی کربلا روی تپه ها نشسته بودند

و می گریستند و برای سلامتی و پپروزی امامشان دعا میکردند

اما هیچکدامشان به سمت سپاه امام نرفتند...

چه فرقی میکند که درمقابل امام شمشیر زده باشی

یا دشمن امام را با سکوت یاری کرده باشی؟

+منم نظر همگی دوستانو قبول و منطقی میدونم"
در ضمن جناب ترکی من فکر میکنم خیلی از این موضوعاتی که فرمودین تو سایت هست ،حالا ممکنه تحت عناوین دیگر...
مهم اینه که بدونیم هر موضوعی رو کجا مطرح کنیم"مثلآ ما این تاپیک و برای نظرات قرار دادیم ولـــــی بطور اشتباه بحثمونو تو تاپیک "بدون شرح" گذاشتیم و باعث شد موضوعش منحرف شه"

بهرحال بنظرم کمی و کیفی بودن مطالب و همچنین توجه به عنوان تاپیک میتونه به ما تو روند رشد سایتــــ کمک کنه...
شما درست میگید.
چون دوستان اونجا بحث کردن منم همونجا ادامه دادم.
در پاسخ به تاپیک "اخبار کمیته اجرایی ساخت بزرگترین سازه ماکارونی در جهان" :

+سلامی دوباره....بله جناب رضایی وجود سکو تو سازه زیبایی کارو بالا میبره و تا حدودی ضروریـــــــــــه ،اما صحبت من سر ابعادش بود"فکر میکنم نسبت به سازه اصلی خیلی سکو رو بزرگ کردیم و این جلوه کارو پکاهش میده !!!

درمورد کنسولم فکر میکنم جدا باید یه فکر اساسی کرد...نیاز به انحنا داره "
با سلام
درسته این مطلب هیچگونه ارتباطی با موضوع سایت نداره، ولی بدلیل اینکه اصلیترین مصالح برای سازه ماکارونی رو شامل میشه خوندنش میتونه جالب باشه.
البته هرچی فکر کردم دیدم که بهترین جا برای درج این مطلب همینجاست.

لطفا ماکارونی را دم نکنید:

نتیجه تحقیقاتی که در داخل و خارج کشور روی تمامی غذاهای کربوهیدراتی انجام شده نشان داده است، هر چه فرآیند پخت غذا های حاوی کربوهیدرات مانند ماکارونی کامل تر و طولانی تر باشد، هضم و جذب ترکیبات قندی و نشاسته‌ای آن راحت تر شده و این امر موجب افزایش ناگهانی قندخون و گرسنگی مجدد می شود.

این موضوع برای افراد دیابتی و چاق بسیار خطرناک است؛ بنابراین پس از آن که ماکارونی در آب پخت آن را آبکش کرده و از دم کردن آن اجتناب کنید.

همچنین دکتر حمید رنجبر متخصص تغذیه معتقد است که علاوه بر این ها در زمان پخت زیاد و دم کردن ماکارونی، حتی مواد مفیدی که برای غنی کردن ماکارونی استفاده شده است هم از بین می رود؛ وی می گوید: «این روزها ماکارونی های غنی شده حاوی ویتامین B و مواد مفید و معدنی دیگر بعد از پخت و پز، ارزش غذایی خود را از دست می دهد؛ چرا که بیشتر ایرانیان برای طبخ ماکارونی آن را دم می کنند و زمان زیادی ماکارونی ها را در آب جوش باقی می گذارند.

این امر سبب می شود که ارزش غذایی ماکارونی به شدت پایین بیاید.
سید محمدحسین بهجت تبریزی (شهریار)
در دیـــــاری كه در او نیست كســی یار كســــی ----- كاش یارب كه نیفتد به كسی كار كسی

هــــــر كس آزار منِ زار پســـــندیــــــد ولــــــــــی ----- نپـــســـــندیــــد دلِ زار مـن آزارِ كســــی

آخــــــرش محــــنت جانــــكاه به چـــــاه انـــــدازد ----- هركه چون ماه برافروخت شبِ تارِكسـی

سودش این بس كه به هیچش بفروشند چو من ----- هر كه باقیمت جان بود خریدار كســـی
شهریار

آمـدی جــانـم به قربــانـــت ولـی حالا چرا ؟ ----- بی وفا،بی وفا حالا که من افتاده ام از پا چــرا ؟

نوشدارویی و بعد از مرگ ســهراب آمــــدی ----- ســـنگدل این زودتـر می خواســتی حالا چـــرا ؟

عمر ما ار مهـلت امروز و فـردای تو نیســــت ----- مـن که یـــک امـــروز مهـــمان توام فــردا چــرا ؟

نـــازنــینا ما به نــاز تــو جـــــوانی داده ایـــم ----- دیـــگر اکنـــون با جوانـان ناز کــن با مــا چـــــرا ؟

وه کــــه با این عمر هــــــای کوتـه بی اعتبار ----- این همه غافل شـدن از چون منی شیدا چــرا ؟

آسمان چون جمع مشتاقان،پریشان می کند ----- درشـگفتم من نمـــی پاشــد ز هم دنیا چــــرا ؟

شـــهریارا بی حبیب خود نمی کردی ســفر ----- راه عشق است این یکی بی مونس و تنها چرا ؟

بی مونس و تنها چرا ؟ ----- تنها چرا ؟ حالا چرا
شهریار