..::Iranian Truss Structures Simulation Association::..::انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران ::..

نسخه‌ی کامل: محکوميت ترور شهيد «مصطفي احمدي روشن»
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
انجمن مجازی سازه های خرپایی ایران به همراه سایر دستگاه ها، نهاد ها و مجامع مختلف علمی و غیرعلمی در ایران و خارج از کشور شهادت مهندس «مصطفي احمدي روشن» از دانشمندان جوان هسته‌اي کشور و معاون بازرگاني سايت هسته‌يي نطنز، که در آستانه اربعين حسيني به وقوع پيوست، را به بازماندگان داغدار، جامعه علمي، دانشگاهي و نخبگان كشور تبريک و تسليت می گوید.

بنده به نمایندگی از دانشجویان ضمن محكوم كردن اين جنايت سبعانه و ضد انساني که به شهادت يکي از سرمايه‌هاي علمي کشور ايران اسلامي انجاميد، بیان می دارم: «اهريمنان زشت خو و تاريک انديش، هماره مي‌کوشند تا با شهادت انسان‌هاي شايسته، جامعه بشري را از برکت حضور آنها محروم کنند. اما تاريخ و به ويژه نهضت الهي حضرت امام حسين (ع) ثابت کرده است که نمي‌توان مردان خدا را از حافظه تاريخ زدود و زشتکاران را به زندگي و زيست آدمي تحميل کرد.

شهادت دريغ‌انگيز مهندس «مصطفي احمدي روشن» که يکي از فرزندان برومند و بارور و بارآور ميهن عزيز به شمار مي‌رفت، يکي از رفتارهاي اهريمنان ضد علم و دانش است که بي گمان آنها را به هدفهاي شوم و تاريک خود نخواهد رساند. همچنان که شهادت دانشمندان شهيدان «عليمحمدي»، «شهرياري»، «رضايي نژاد» و کاروان علم و دانش ايران را از حرکت بالنده خويش باز نداشت و خون اين جوان دانشمند و نخبه نيز همراه با دريغ و تأثري که بر جاي مي‌گذارد، بوستان علم و معرفت در جاي جاي کشور را بارور خواهد ساخت.»

همچنین شهادت مهندس «مصطفي احمدي روشن» را به پيشگاه با عظمت حضرت حجت ابن‌الحسن (عج)، رهبر فرزانه انقلاب اسلامي، ملت شهيدپرور و خانواده گرانقدر اين شهيد و نيز جامعه علمي و نخبگان کشور تسليت مي‌گويیم و از مسؤولين امنيتي کشور خواستار هستیم با شناسايي و معرفي عاملان اين جنايت، اندکي از آلام مردم و خانواده علمي کشور و نيز خانواده شهيد مهندس «مصطفي احمدي روشن» را التيام بخشند».

در خاتمه «دشمنان بايد تاکنون دريافته باشند که رفتارهاي تروريستي هدفمند آنها نمي‌تواند در روند و فرايند علمي ايران و دانشمندانش خلل و شکست ايجاد کند و اطمينان داريم نخبگان ميهن اسلامي راه علمي اين شهيد علمي کشورمان را ادامه داده و اجازه نخواهند داد با از دست دادن اين دانشمند برجسته، پرچمي که افراشته است، بر زمين بماند.»


[تصویر:  39805002484468364255.jpg]
واقعاً این گونه اعمال ما را نه تنها از پیشرفت باز نمی دارد بلکه مصمم تر میشویم برای تحقق آرمانهای این عزیزان
این کارها نشان دهنده ضعف دشمنان ایران میباشد که تنها راه چاره آنان به خیال خودشان حذف فیزیکی دانشمندان این سرزمین است
به آنها یک صدا میگوییم ... زهی خیال باطل که همانا ؛ سرای ایران زمین مملو از دانشمندان و فرهیختگان میباشد
برسد آن روزی که به بیچارگی خود در برابر ایران و ایرانی اذغان کنند و چه زود آن زمان فرا خواهد رسید
سلام
منم به نوبه خودم ترور شخصيتهاي برتر علمي كشورمان منجمله مصطفي احمدي روشن را به جامعه علمي كشور تسليت عرض ميكنم
اما خداييش ما حسرت به دل مونديم يه همچين آدمهايي رو قبل شهادتشون بشناسيم تا حالا از خودتون پرسيديد كه چرا نام اين افراد بعد شهادتشون در جوامع رسانه اي كشور مطرح ميشه حيف نيست نه واقعا حيف نيست!!!!!!!!!!!!!!!!!
بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
اندوه بسیار از دست دادن عالم فرزانه شهید«مصطفی احمدی روشن» را به ساحت مقدس نائب بر حق امام زمان(ع)وجامعه علمی میهن عزیزمان تسلیت عرض می کنم.
خداوند متعال را شاکریم که دشمنان ما را از احمق ها قرار داده است!
در طی تاریخ به دنیا ثابت کرده ایم که قادر هستیم که تمامی دنیا را متعجب کنیم و معادلات دنیا به هم بزنیم
به تمامی عاملان و حاکمان استبداد هشدار می دهیم؛پا جای پای گذشتگانتان نگذارید!از گذشتگانتان عبرت بگیرید همچون آنها حماقت نکنید از راه خود برگردید زیرا که هیچگاه نمیتوانید در مقابل ما ایستادگی کنید!
و به دانشمندان مخلص سرزمینمان بشارت میدهم که إن تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم(اگر (دین)خدا را یاری کنید خدا نیز یار و یاور شماست و شما را ثابت و استوار میکند!)
یا حسین(ع)

کوته فکری تا کجا ؟ با چشمان بسته تصمیم گرفتن تا کجا ؟ بدون فکر و داشتن ذره ای عقل و بدون عبرت گرفتن از ترورهای قبلی تصمیم گرفتن تا کجا ؟ بس نیست این همه بچه گانه فکر کردن ؟
مگه ما تو کشور یه دونه مهندس (مصطفي احمدي روشن) داریم مگه یه دونه مهندس علی محمدی داریم و خیلی های دیگه . ما تو کشور از این مهندسایی که تو راه علم و واسه کشورشون حاظر میشن شهید بشن تا قبل شهادتشون هم ، حتی یادی ازشون نشه کم نداریم . خدا هر گلی رو بگیره خودشم یه جایگزینی براش میاره .
خدا به خانواده این شهید و همه اونایی که تو این راه شهید شدن صبر بده .
همانگونه که خانواده این شهید بزرگوار اعلام کردند که با ریختن هر قطره خون مصطفی هزاران مصطفی روئیده خواهد شد، شاهد آن بودیم که عده ای از دانشجویان سراسر کشور در حرکتی خود جوش آمادگی خود را برای تغییر رشته به مهندسی هسته ای اعلام کردند، و با این حرکت خود به دشمنان و معاندان جمهوری اسلامی ایران نشان دادند که ملت سرافراز ایران با ترور دانشمندان هسته ای خود نه تنها از فعالیت های هسته ای خود دست نکشیده بلکه با انگیزه ای مضاعف در جهت پیشرفت نظام جمهوری اسلامی قدم برداشته و این راه را ادامه خواهد داد.
اینجانب ضمن ابراز همدردی با خانواده داغدار این شهید از خداوند متعال برای این عزیزان صبر و شکیبایی را مسئلت نموده و یاد شهدای عرصه علم و فناوری را گرامی میدارم.